top of page
فرم درخواست دوره مربیگری ۲۰۰ ساعته اومولوژی یوگا و یاسمن یوگا

مشخصات فردی:

شماره تماس اضطراری:

چگونه با ما آشنا شده اید

اطلاعات سلامت بدن:

سوالات زیر بدین جهت تهیه شده است تا اطلاعات کافی و لازم در خصوص شرایط جسمی شما را به ما بدهد تا مطمئن شویم که دوره مربیگری کاملا ایمن را سپری کنید. پاسخ های داده شده در این بخش کاملا محرمانه بوده و تحت هیچ شرایطی برای کسی یا ارگانی ارسال نخواهد شد.

آیا دارای بیماری مزمن و یا محدودیت حرکتی خاصی میباشید
آیا تا بحال بیماری بسیار حاد و یا عمل حراجی خاصی داشته اید
آیا دارای محدودیت های بیانی، شنوایی و ارتباط برقرار کردن میباشید
آیا شما باردار هستید و یا برنامه دارید در طول دوره باردار شوید
آیا دارای پیش زمینه بیماری های روحی و روانی هستید

اگر جواب شما برای هر کدام از گزینه ها بلی میباشد، خواهشمندیم اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار دهید تا مدرسان دوره این موارد را در نظر داشته باشند. اگر موارد دیگری وجود دارد که در آیتم های بالا وجود نداشت و احساس میکنید که باید با ما در میان گذاشته شود، لطفا در انتهای این بخش توضیحات تکمیلی را برای ما ارسال کنید.

لطفا یکی از گزینه های زیر را به جهت مشخص کردن نحوه پرداخت دوره انتخاب کنید

تایید و یا عدم تایید درخواست شما بین ۳ تا ۵ روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.

درخواست پرداخت ۵۰ درصد مبلغ دوره در طی ۷ روز کاری بعد از تایید درخواست دوره برای شما ارسال خواهد شد و در صورت پرداخت مبلغ، دوره برای شما رزرو خواهد شد. مبلغ کل دوره میبایست تا ۵ روز قبل از دوره تسویه گردد. 

مدرسه یوگای امولوژی یوگا این حق را برای خود نگه میدارد تا در صورت عدم حضور شما در کلاس ها، عدم پایبندی به اصول و قوانین دوره و عدم تکمیل وجه تا پیش از دوره، از ارسال مدرک خودداری کند.

مبلغ دوره تحت هیچ شرایطی قابل بازگشت نمیباشد. تنها در صورتی که دوره توسط مدرسه یوگا کنسل شود، کلیه هزینه ها بطور کامل و در طول ۲۰ روز کاری به شما برگشت داده خواهد شد.

با تشکر از شما

bottom of page