top of page
IMG_3280_polarr.JPEG

امولوژی یوگا
x

یاسمن یوگا

دوره ۲۰۰ ساعته
مربیگری یوگا

دوره مربیگری یوگا تجربه ای فوق العاده است و ما بسیار خوشحالیم که شما در این سفر ۲۰۰ ساعته با ما همراه خواهید بود.

چه بخواهید مربی یوگا شوید و یا اطلاعات، علم یوگا و تمرین یوگای خود را افزایش دهید، این دوره مربیگری بهترین انتخاب برای شماست.

 برنامه آنلاین مربیگری ما در نهایت شما را به دانش و مهارت علمی و عاشقانه مورد نیاز برای تدریس یوگا مجهز میکند.

دوره ۲۰۰ ساعته سال ۲۰۲۲
کلاس ها ترکیبی از آنلاین و آفلاین میباشد
00:00 / 02:18

کلاس بصورت آنلاین (گوگل میت):

 

۵۰ ساعت کلاس لایو وینیاسافلو (روزانه حدوداً ۲ ساعت) - به استثنا جمعه ها

۱ مرداد تا ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

ویدیو ها ذخیره شده و در اختیار کسانی که به کلاس لایو نمیرسند قرار خواهد گرفت.

کلاس بصورت آفلاین:

 

تمرین های روزانه فلو یین، آناتومی، روش تدریس، طراحی کلاس، فلسفه یوگا، تمرین تنفس، مدیتیشن.

تاریخ دوره:

۱ مرداد ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ( ۲۳ جولای تا ۱۹ آگوست ۲۰۲۲)

آخرین مهلت ثبت نام تا ۳۱ تیر ۱۴۰۱ (۲۲ جولای ۲۰۲۲)

برنامه درسی

برنامه درسی این دوره شامل چهار تمرین و موضوع اصلی میباشد: تمرین آسانا، آناتومی بدن، فلسفه یوگا و روش تدریس و طراحی کلاس. تمام این تمرین ها به صورت ذاتی به هم مرتبط هستند و تمرین های روزانه بر اساس این موضاعات برنامه ریزی شده است. همینطور کتابچه مدرسه امولوژی به زبان اصلی به صورت الکترونیک در اختیار کارآموزان قرار گرفته و جزئیان دوره به طور کامل در آن شرح داده شده است.

تمرین آسانا

کلاس های روزانه آسانا به شما این فرصت را میدهد که تمرین یوگای خود را تکمیل کرده و در عین حال تکنیک های آموزشی روش انجام آسانا را می آموزید.

 • دو ساعت تمرین روزانه

 • پرانایاما

 • تکنیک های مدیتیشن

 • مودراس و بانداس

 • سلام بر خورشید و تنوعات آن

 • آساناهای یوگا

 • حرکات معکوس و آرم بالانس

 • چگونه تمرین یوگا را آغاز کنیم

فلسفه یوگا

 

در فلسفه یوگا ما ریشه های باستانی و سنتی یوگا را بررسی میکنیم تا تمرین های بروز شده یوگا را درک کنیم.

 • تاریخچه یوگا

 • یوگا سوترا

 • یاما و نیاما

 • مانتراها و کاربرد آن ها

 • نادی ها، چاکراها و انرژی های بدن

 • کریا

 • ذهن آگاهی

 • یوگا نیدرا

 • اخلاق در یوگا

روش تدریس

خواه برنامه داشته باشید تا مربی یوگایی موفق شوید و خواه برای تمرین شخصی خود تلاش میکنید، در این بخش شما هرآنچه را برای یادگیری نوشتن یک فلوی مناسب و قوی لازم دارید را بدست خواهید آورد.

هنر هدایت کلامی

   آموزش آینه

نحوه نشان دادن حرکت

هنر طراحی تمرین

انتخاب موضوع و تم

اصلاح شاگرد، بایدها و نبایدها

مساعدت در اجرای آساناها

بارداری و یوگا

کسب و کار یوگا

آموزش یوگا آنلاین

آناتومی

بخش آناتومی دوره مربیگری ما علاوه بر آموزش صحیح انجام حرکت و تاثیر آناتومی بدن بر روی حرکات یوگا، نحوه کاهش مشکلات و نارسایی های فیزیکی و همچنین مشکلات ذهنی مثل استرس را شامل میباشد. هدف ما در نهایت این است که مطمئن شویم حرکات یوگا در کلاس بصورت صحیح، موثر و مطابق با علم بروز دنیا میباشد.​

آناتومی تشریحی و سطوح حرکت

سیستم های فیزیولوژیکی بدن

ستون فقرات

مفاصل اصلی ، ثبات و ایمنی

ماهیچه های اصلی

اختلالات ، محدودیت های حرکتی ، بیماری های شایع ، پیشگیری از آسیب

سیستم عصبی و سلامت روان

مایو فیشال ریلیز

مدرسان دوره

IMG_9354_polarr_edited.jpg

کایلی

E-RYT500

مدرس اصلی دوره

کایلی مالک و بنیانگذار Omology Yoga است. او دوره های مربی گری یوگا را در سطح ۲۰۰ و ۳۰۰ ساعت به پایان رسانده است. او همچنین در یین یوگا آموزش دیده است.

 

کایلی که به طراحی تمرین های خلاقانه و پلی لیستش معروف است، این دوره ها را در جهت آموزش مربی های یوگا با توانایی طراحی تمرین ایجاد کرده است.

 

او امیدوار است که بتواند مربی هایی خلاق و با علم و مهارت تربیت کند.

IMG_6869_edited.jpg

یاسمن

RYT200

 مدرس دوره

یاسمن، مربی دوست داشتنی ایرانی ماست، با بیش از یک دهه سابقه تدریس در سبک های وینیاسا، هاتا و یین یوگا. همچنین یاسمن کارشناس ارشد فیزیولوژیست و او به طراحی تمرین خلاقانه و کلاس های قدرتی معروف است. او همچنین به تدریس آساناهای پیشرفته به روش ساده و دست یافتنی شناخته میشود.
کلاس های آناتومی او تاکید بر پیشگیری از آسیب دارد.
او امیدوار است بتواند مربی های یوگا خلاق و با ذهن باز تربیت کند.

مدارک و پیش نیاز ها

این دوره مناسب برای تمام سطوح میباشد. چه کسانی که رویای مربیگری یوگا را دارند و چه کسانی که تمایل به افزایش دانش یوگا دارند. در این دوره شما دانش یوگای خود را تکمیل کرده و تمرین های یوگا را آموزش دیده و برای شروع تدریس یوگا آماده خواهید شد.

برای پیوستن به این دوره شما میبایست حداقل ۶ ماه تجربه یوگا داشته باشید. پس از پایان دوره، شما واجد شرایط عضویت در وبسایت یوگا الاینس به عنوان مربی تایید شده ای که دوره ۲۰۰ ساعته مربیگری را گذارنده است میباشید.

S01-YA-SCHOOL-RYS-200.png

هزینه دوره

مبلغ دوره:
ثبت نام پیش از ۳۱ خرداد ۱۴۰۱
۶۰۰ دلار آمریکا

ثبت نام پس از ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ و پیش از ۳۱ تیر ۱۴۰۱

۶۵۰ دلار آمریکا (امکان پرداخت در چند مرحله نیز میباشد)

امکان پرداخت دلاری به حساب خارجی یا حساب پی پل و یا پرداخت به حساب ایرانی و به معادل ریال روز میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران فارسی زبان ما در واتساپ در ارتباط باشید.

+60147760872

whatsapp-1.png

نظرات شرکت کنندگان دوره

فیدبک یوگی های دوره های قبلی

ساناز، دوره مهر ماه ۱۴۰۰

حقیقتا  برای من انتخاب یک کلاس و دوره آموزش یوگا کار سختی بود و من با کلی وسواس این کلاس را انتخاب کردم که شرایط و استاندارهای مورد نظرم را  شامل دانش عالی مربی و ارتباط قوی  ایشون با شاگردها بود را یاسمن جان داشتن.  بعد از شروع دروه  به جرات  می تونم بگم  بهترین انتخاب  را کردم.  تیم قوی و تلاش و برنامه ریزی عالی یاسمن و  مطالب به روز و دید جدیدی که یاسمن جان به علم یوگا داشت برام دلنشین بود و من هر روز چیزهای جدیدی درکنارش یاد گرفتم.

طناز، دوره مهر ماه ۱۴۰۰

WhatsApp Image 2021-10-20 at 13.32.30.jpeg

شاید از سال ۹۲ بود که تصمیم گرفتم دوره مربی گری  یوگا آلیانس رو شرکت کنم. اون وقتا فقط توی تهران برگذار میشد و شرایط خیلی سختی داشت اما من میخواستم این کارو انجام بدم. شروع کردم کلاسای مختلف ثبت نام کردن و با مربی های مختلف تمرین کردن تا این که با شروع پندمی و شروع کلاسای آنلاین تغییر شگرفی در زندگی شخصی و یوگایی من به وجود اومد. دوره های آلیانس آنلاین شد و تلاش من برا آماده کردن خودم بیشتر شد. این وسطا با یاسمن آشنا شدم و شروع کردم تمرین باهاش. تمام کلاسای دیگه رو کنسل کردم و فقط با یاسمن تمرین میکردم. تا این که معجزه اصلی حدود یک ماه پیش رخ داد و یاسمن اعلام کرد که قراره دوره آلیانس رو برگذار کنه. در پوست خودم نمی‌گنجیدم و سریع رفتم خرید و تمام وسایل لازم رو خریدم و هر روز صبح اول پیج یاسی رو چک میکردم که اگر شروع ثبت نام اعلام بشه بفهمم. تا روز موعود فرا رسید. همین که یاسمن اعلام کرد من ثبت نام کردم و کلی خوشحال و هیجان زده از راهی که قراره پا توش بزارم.

قبل شروع دوره استرس زیادی داشتم از درس ها، امتحانات، مربی غیر ایرانیمون، دوستایی که قراره تو این دوره باهاشون باشم. همه چی برام گنگ و سوال بر انگیز بود. بالاخره دوره شروع شد و من فهمیدم چقدر ترس هام بیخود بوده و باید حدس میزدم جایی که یاسمن باشه همه چی خیلی قشنگ و راحته و تمام نگرانی هام رفت. چقدر کایلی نازه، چقدر همه دوستام بی ریا و مهربونن. خیلی هاشون کلی تجربه مربی گری دارن اما اینقدر متواضعانه کنار هم هستیم که من نوعی که هیچ تجربه ای ندارم کنارشون احساس کمبود نمیکنم.

اگر بخوام تا اینجای دوره رو بگم، باید بگم اینقدر همه چی قشنگه که من هر روز صبح آفتاب نزده بیدار میشم و شروع میکنم به تمرین تا وقتی آفتاب خانوم طلوع میکنه و زندگی به جریان میوفته بدون لحظه ای خستگی. اینقدر همه چی این دوره کامل و به جا هست که من واقعا خسته نمیشم و هر روز هیجان مطالب روز بعدی رو دارم. درس های آناتومی رو یاسمن اینقدر کامل و قشنگ توضیح میده که من تمام عضلات و استخوان ها رو تو بدن خودم میتونم تصور کنم. کایلی نحوه تدریس رو اینقدر کامل و واضح توضیح میده که جای هیچ سوالی نمیمونه. یاسمن و کایلی تمام تجربه سال ها مربی گریشون رو با جون و دل تو این دوره دارن آموزش میدن. شاید بیشتر از حد نیاز دارن به ما آموزش میدن. زحمتشون و خوبیشون واقعا قابل تقدیره. از این که بدون لحظه ای شک تو این دوره ثبت نام کردم خیلی خوشحالم و هزار بار هم برگردم به عقب بازم این دوره رو با همین مدرس ها انتخاب می‌کنم.

WhatsApp Image 2021-10-20 at 21.03_edited.jpg

سمیرا، دوره مهر ماه ۱۴۰۰

خوشحالم که بالاخره تصمیم گرفتم که این دوره رو شرکت کنم. مخصوصا
چون میترسیدم که سوالهای بی جوابم بدون جواب بمونه. ولی خداروشکر هم جواب سوالهامو پیدا کردم هم به صورت خیلی عمیق تری با دنیای وینیاسا آشنا شدم و هم  شیوه ی تدریس و نحوه ی کلاس داری و نحوه ی سیکل نوشتن حتی برای سطح های مختلف و استفاده از ابزارهای  sound healing و آناتومیِ بسیار بسیار کاربردی برای مربی های یوگا و.. یادگرفتم.  و مهمتر از همه عشقم به کارم بیشتر شد.

WhatsApp Image 2021-10-20 at 17.06_edited.jpg

راستش وقتی که توی این دوره ثبت نام کردم نگران مدت طولانی دوره و حجم زیاد مطالب بودم اما بعد از گذشت چند روز انقدر شگفت زده شدم از خلاقیت ویژه‌ای که در تدریس‌ها و نحوه‌ی مدیریت کلاس‌ها بود که الان دلم می‌خواد از قلبم بنویسم: من دلم برای این هر روز با هم بودن و در مدار آگاهی بودن تنگ خواهد شد. یجورایی کلمه ندارم برای توصیفش. برای من شبیه به یک سفر داره پیش میره. مثل وقتی مسافرت هستی و هر روز برای دیدن جاهای تازه با شور و شوق از خواب بیدار میشی. اما این سفر محدود به یک شهر و یک نقطه از جغرافیا نیست. نه نه اصلا شبیه به یک چمدان می‌مونه با تمام متعلقاتی که برای پا گذاشتن به یک سفر بی انتها به اون نیاز داری.

تمام آنچه توشه‌ی راه یک یوگی باید باشه به زیباترین و شیرین‌تر شکل در اختیار اون رهرو قرار می‌گیره. مطالب علمی این دوره به  شیرینی  یک اسلایس کیک می‌مونن. این اسمش معجزه نیست؟! چی بگم... کلمات همیشه نمی‌تونن لذت وقایع رو به تمامی و درستی تصویر کنن. باید پا در راهش گذاشت. باید تجربه‌ش کرد. مثل من که دوره‌های زیادی رو شرکت کرده بودم و تا تجربش نکرده بودم نمی‌دونستم این همون گوهریه که برای قدم گذاشتن در مسیرم بهش نیاز داشتم. یک کتاب شگفت انگیز. یک عمر تجربه و عشق.

فردخت، دوره مهر ماه ۱۴۰۰

آدرس پیج اینستاگرام 

Yasamanyoga@

bottom of page